Kraunamas krepšelio turinys...
Žiūrėti krepšelį Atsiskaitymas
Krepšelio suma: 0,00

Viešbučių asortimentas

 

PREKYBININKAMS

„Avytė“ kviečia bendradarbiauti visas prekybines ir gamybines įmones, importuotojus ir eksportuotojus, kurie specializuojasi namų tekstilės, interjero srityse.

Jeigu norite prekiauti mūsų produkcija, mielai su Jumis aptarsime galimybes. Mūsų gaminiai kokybiški, jų kaina protinga, o bendradarbiavimo sąlygos sąžiningos.

Jeigu turite gaminių, susijusių su mūsų veiklos sritimi – siūlykite. Mus visuomet domina naujovės, o savo klientams norime pasiūlyti ne tik įvairių namų tekstilės gaminių, bet ir jų priežiūros priemonių, puošybos elementų ir pan. Kiekvieną pasiūlymą peržiūrėsime ir apie priimtus sprendimus Jus informuosime.

 

VIEŠBUČIAMS

„Avytė“ – tai vieta kur gimsta mūsų miego sargai – patalynės komplektai. Mes  specializuojamės patalynės užvalkalų bei paklodžių siuvime iš įvairiausių audinių. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, pasiūlome audinį, pritaikome išmatavimus, parenkame tinkamą siuvimo techniką. Galime pasiūti ir labai paprastą, bet ne prastą vienspalvę kartūno paklodę, ir prabangų, rytietiškais raštais išmargintą satino patalynė komplektą, nepadarysiantį gėdos net ir šeicho lovai. Mes dirbame tam, kad įgyvendintumėme Jūsų vizijas.

Taip pat „Avytė“ prekiauja antklodėmis, pagalvėmis, rankšluosčiais.

Mes jau turime didelį būrį ištikimų draugų. Tai  –  viešbučiai, SPA, nakvynės namai, kaimo turizmo sodybos, restoranai, sanatorijos, darželiai, universitetų bei kitų mokymo įstaigų bendrabučiai, ligoninės, įvairūs slaugos bei globos namai, kirpyklos, odontologijos kabinetai bei daugelis kitų. Pagrindinis „Avytės“ tikslas  – mūsų profesionalumu, gaminių kokybe bei sąžiningu darbu įgyti jūsų pasitikėjimą ir tapti ilgalaikiais partneriais.


Jei susidomėjote „Avytės“ gaminiais, susisiekite su mumis telefonu +370 612 04333 arba el. paštu info@www.avyte.lt. Mūsų darbuotojai Jums suteiks visą pageidaujamą informaciją, parengs pasiūlymą pagal Jūsų poreikius. Mūsų specialistai dirba tam, kad galėtumėte patikėti savus rūpesčius.
SUSISIEKITE